Siseviimistlus, korterite- ja eramute remont

Siseviimistlus ja sellega kaasnevad tööd koosnevad tihti mitmetest keerulistest detailidest, mille kokkusobitamine on omaette ülesanne ning väga oluline on ka õigete materjalide valik. Siseviimistluse alla kuuluvad kõik sisetööd alates vaheseinade ehitamisest, lõpetades liistude paigaldamisega. Seega läheb vajab väga palju erinevaid töövõtteid.

Siseviimistlus tegevusvaldkondadest täpsemalt.

Meie siseviimistlust hõlmavate tegevusvaldkondade nimekiri on mitmekülgne. NÄITEKS: Uste ja akende paigaldus, kipsplaadi paigaldus (nii metall- kui ka puitkarkassile), ripplagede paigaldus, saunade ehitus (vooder, lavad, plaatimine), plaatimine (vannitoad, esikud, jne), kõikvõimalikud dekoratiivkrohvid (stuco, imarmi, jne), krohvimistööd (MP paasil), maalritööd (pahteldamine ja erinevad värvimistehnikad). Puitpõrandate paigaldus ja viimistlus (õlitamine, lakkimine, peitsimine),kork-, laud-, lipp- ja laminaatparkettide paigaldus, PVC vinüülkatte paigaldus, erinevate liistude paigaldus ning tapeetimine (pabertapeet, bambustapeet, seinex, fototapeet jne).

Hinnapakkumine ja eelarvestamine siseviimistluses.

Reeglina on kõik siseviimistlus hinnad objektikohased ja vajavad erinevat lähenemisviisi. Hinnapäringu jaoks tuleb selgeks teha üldjoontes kasutatavad materjalid. Esiteks, kas seinad tulevad värvitud, tapeeditud või hoopis midagi kolmandat. Teiseks, kas vaheseinad on kipsplaadist, fibo- või aerocplokist laotud. Kolmandaks, kas laed tulevad kipsist, lauast ning milline oleks põrandate materjal (laud, parkett, kraamiline plaat jne). Soovitavalt võiks vannitoas olla keraamiline plaat, kuna see on vastupidavam ja lihtne hooldada.Täpse hinnapakkumise koostamiseks võiks olla sisearhitekti või disaineri koostatud siseviimistlus (sisekujundus) projekt, kuid selle saab koostada ka kohapeal kliendiga konsulteerides. Kindlasti aitame teid erinevate küsimuste puhul.

siseviimistlus

siseviimistlus-4