Korteri remont

After 7 OÜ teostab erinevaid sisetöid kuhu alla kuuluvad korteri remot, eramu remont. Pakume kompleksset lahendust, (elektri, ventilatsiooni, torutöödest) kuni lõpplahenduseni (värv, liistud, plaatimine).

Oleme teostanud erinevaid korteri remonte nii ühe-, kahe-, kolme-,kui nelja- ja enam toalistele. Mõned korterid asetseva läbi kahe korruse ning sees olles tundub justkui oleks tegu eramuga.

Korterite sisustamise ja kujundamise puhul on oluline iga detail. Juhul kui tunnete, et üldpilti valmivast korterist on raske kokku panna, tasuks kindlasti kasutada sisekujundaja abi, mis võib ära hoida liigsed kulutused ebasobivale värvile või muule materjalile.

Korteri remont hõlmab tubade-, tualeti-, pesuruumi- või vannitoa remonti. Vanades paneelelamutes on vannitoad niinimetatud sisse tõstetud karbina. Selle välja lammutamise ja uue ehitamise korral on võimalik viia kokku tualett ja pesuruum ning peita kõik torud ja kaablid. Paneelelamutes on võimalik projekti alusel, korteri ühistuga kooskõlastamisel lõigata ava näiteks köögi ja suuretoa seina. Seeläbi saab kokku viia suuretoa ja köögi. Osades korterites saab seeläbi laiendada koridori arvelt pesuruumi.

Paljudes korterites kasutatakse viimasel ajal kööki pisema magamistoana ning kööginurk viiakse tuppa. Nii tekib nn suurtuba avatudköögiga ning üks lisa magamistuba.

Meie teostame suuremaid ja väiksemaid korteri remonditöid, mis võivad sisaldada ehitus-, lammutus-, plaatimis-, siseviimistlus-, elektri-, ventilatsiooni- ja torutöid. Seega on võimalik tellida meilt võtmed kätte projekti.

korteri remont

korteri remont